Ukraine AJ authors meetup

Давайте у Львові :slight_smile:

Я не против. Это скорее зависит от большинства.

Львів, бо з такою погодкою нікуди не захочеться їхати :wink:

Дорогие украинцы, помогите земляку)) я уже считаю что мои треки реджектят умышленно., так как принимают каждый день всякий мусор где реально слышно плохое сведение или пережата, а вот почему-то мои отклоняют… с чем это связано не пойму… может поможете пару советами тут в топике или через скайп. Заранее спасибо.
https://soundcloud.com/timtaj/preview/s-Ooeak

Не формат.

По теме:
Пока никто из тех кому я написал не откликнулся, жду.

Может давайте соберемся в скайпе? создадим группу и общаться через видео? будем обсуждать все тонкости.

Трек хороший, но аранжировка слишком не по западному звучит. Очень СНГшно.

Украина,всем привет!

Всем привет)) кстати, заново обработал и отправил, приняли: https://audiojungle.net/item/bright-motivation/18551274
)))

дратути, я не буржуй, я свой)

Я тоже за Львов

Не рекомендую навіть думати про такі речі. Але якщо дуже цікавить, то заробіток на джанглі - це як фрілансерство.
Ось лінк:


Там в коментах ще десяток лінків.
Але проблема в тому, що тобі потрібен договір, де вказана сума заробітку і опис наданих послуг. Тут ти такого не отримаєш. Тому твій заробіток по дефолту незаконний.

If only there was some kind of Ukraine map project on or something on VideoHive, then you could make an animation of the location of the meetup :wink:

2 Likes

Заробіток на стоках - це ні в якому разі не роялті, тому що все, що тут продається - роялті-фрі. І отримуєш ти не роялті, а частку від продажу ліцензій, які продаєш не ти, а Енвато від твого імені. От попробуй тут сам розберись та ще й податковій поясни. :confused:
В нас законодавство не дозволяє просто платити відсоток від прибутку, особливо якщо прибуток з-за кордону. І діяльність фрілансерів і стокових авторів нічим не врегульована.
Тому, я вважаю, що краще “не каламутити воду”, поки закони не перестануть жопою писати. :wink:
Якщо в когось є інша думка - буду радий вислухати. :slight_smile:

1 Like

Давайте у Львові, якщо є ще бажаючі

Я за Киев, но уже в следующем году:)

1 Like

Все с кем я связался сказали что Киев, по весне.

Первая всеукраинская конференция независимых композиторов. Весна 2017. :blush:

Думаю, что к весне мы тут столько бабла нарубим, что сможем весь Хилтон снять😊

Давайте у Львові )